Linda Lacinová

O lektorovi:

Jsem certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie pro ženy, muže a diabetiky dle Dinah Rodrigues. Tento druh terapie mě velice oslovil a jelikož sama na sobě pozoruji již delší dobu jeho skvělé účinky, rozhodla jsem se tento dar vytvořený úžasnou Dinah Rodrigues předávat dál a pomáhat tak ostatním ženám, mužům i diabetikům k hormonální rovnováze a odstranit jejich případné potíže způsobené hormonální nerovnováhou. Působím zejména v Ostravě a okolí.

S jógou jsem se poprvé seznámila ve svých sedmadvaceti letech v roce 2010, kdy jsem byla těhotná se svým prvním dítětem. Tehdy mě velmi zaujala gravidjóga. S jógou to bylo jako s láskou na první pohled – ztratila jsem hlavu i srdce, časem zamilovanost přerostla v lásku a jóga se stala pro mě přítelem, který stojí po mém boku v dobrém i ve zlém. Neustále mi pomáhá užívat si naplno krásné chvíle v mém životě a zároveň poskytuje ochranná křídla ve chvílích těžkých. Tolik, kolik jí obětujeme a dáme, tolik nám vrátí. Jóga pro mě znamená cestu za světlem z temnoty, cestu za mými sny... proto i mé lekce jsou zaměřeny na vědomý prožitek a jsou světlem protkány jako zlatou nití.

V roce 2015 jsem se rozhodla stát se instruktorem jógy a absolvovala jsem školení v Pranava Jóga Centru pod vedením Lenky Śivadeví Knag. Tento kurz mi otevřel nové možnosti a vydala jsem se tak na cestu, která mě neuvěřitelně naplňuje a vede dál a dál v poznávání sebe samé i ostatních. Během dalších měsíců jsem rozšířila své vzdělání v oblasti jógy o kurz instruktora hatha jógy a v květnu 2016 jsem měla tu čest zúčastnit se školení Dinah Rodrigues v Berlině a stala jsem se terapeutkou Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues. V roce 2017 jsem pak absolvovala u Dinah další dva kurzy - Hormonální jógovou terapii pro muže a pro diabetiky. V roce 2017 jsem rovněž absolvovala kurz Gravid jógy dle systému Andrey Smékalové.

Na svých lekcích si přeji předávat vám nejen kouzlo okamžiku z praktikování ásan a fyzického cvičení, ale také zprostředkovat střípky z filozofie jógy, pomoci vám pochopit smysl a podstatu Jógy jako takové, zpívat s vámi mantry, meditovat, užívat si společně stráveného času a pomoci prožít sílu okamžiku tady a teď. Pojďte spolu se mnou a jógou cestou za světlem!

Těším se na vás na mých lekcích, seminářích a kurzech!

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Ostrava
Telefon: 
+420777809780
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Hormonální jóga
Jóga pro těhotné
Jóga pro ženy
Meditace
Power jóga
Pránájáma
Relaxační jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
2017 - Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues (Praha) - DIABETES
2017 - Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues (Praha) - MUŽI
2017 - Gravidjóga systémem Andrey Smékalové (Praha, FISAF)
2016 - Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues (Berlin, Německo) - ŽENY
2016 - Yoga Hostivice (Praha) - Instruktor Jógy (Hatha jóga, 150 hodin)
2015 - Pranava Jóga Centrum (Ostrava) - Instruktor Jógy (Vinyasa jóga, 170 hodin)
2015 - 1. stupeň Reiki
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 4.7 (10 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 4.7 (10 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 4.7 (10 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 15. Březen 2024 - 18:00
Neděle, 17. Březen 2024 - 12:30
Pátek, 22. Březen 2024 - 14:15