Lucie Eckeltová

O lektorovi:

Józe, převážně jejím dynamickým formám, jako je powerjóga, se aktivně věnuji od roku 2007. Jako instruktorka powerjógy působím v Brně od roku 2009. Jógu se snažím prezentovat hravou formou a vést své klienty k uvědomění vlastního těla a vědomí o jeho individuálních možnostech.

Ve svých lekcích vycházím z tradičního dynamického stylu jógy, tzv. ashtanga vinyasa jogy, která je pro mě základním kamenem. Hodiny vedené v tomto duchu mají řád a vyžadují od cvičenců disciplínu. Přitom jsou jednotlivé přechody mezi pozicemi plynulé, kdy se jedna přelévá v druhou.

Vedle běžných lekcí čas od času pořádám semináře zaměřené na techniku provedení pozic a seznamuji ty, kteří o to stojí, i s hlubšími taji jogínské praxe. Ačkoliv je jóga na západě stále ještě chápána primárně jako cvičení, jde spíš o celou filozofii nebo životní cestu, která mnohdy začíná okamžikem, kdy si poprvé stoupnete na podložku.

Od té chvíle, co jsem se na ni postavila poprvé já, už uplynulo mnoho let. Stejně jako se mění život, tak se mění můj jógový styl a má očekávání. Zejména díky mým učitelům, které jsem na své cestě potkala, mohu být tam, kde jsem dnes. Mé srdce je díky nim plné vděčnosti a já doufám, že všem svým klientům budu schopna alespoň část všech zkušeností dál zprostředkovat.

K tomu, abych mohla v ČR v tomto oboru oficiálně podnikat, samozřejmě musím mít patřičné vzdělání. Však i zde platí, že to, co se člověk naučí ve škole je teprve začátek. Vypisovat seznam školení, kterými jsem prošla za uplynulých 10 let praxe by bylo zbytečné, ale určitě se zmíním o těch, kteří mě nejvíce ovlivnili a zprostředkovali vhled, kterým jako lektorka nyní disponuji. Jde zejména o: Nancy Gilgoff, Dalibora Štědronského, Ladislava Pokorného, Kino McGregor, Georga Wögingera, Míšu Svatošovou a mého učitele Jana Šorfa. Každý z nich mi ukázal dveře, kterými jsem měla možnost nahlédnout do nových zákoutí a získat tak rozhled, kudy se chci a kudy se nechci vydat.

Člověk se stále učí a já budu poctěna příležitostí kohokoliv, kdo o to bude mít zájem, na jeho cestě k poznání doprovodit.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Brno
Telefon: 
+420 605 861 469
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Acro jóga
Aštanga jóga
Dětská jóga
Hatha jóga
Jóga pro muže
Jóga pro seniory
Jóga pro těhotné
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Power jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Instruktor Body and mind
Specializovaný kurz Ashtanga joga
Workshop s Kino MacGregor
Specializovaný kurz Vinyasa joga
Specializace základy ajurvédy s využitím v jógové praxi
Workshop s Georgem Wörgingerem
... a mnoho dalších
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (35 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (35 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (35 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 9. Červen 2023 - 16:00
Pátek, 16. Červen 2023 - 9:00
Pátek, 16. Červen 2023 - 13:00