Lucie Formanová

O lektorovi:

Studium jógových textů a vlastní jógová praxe mi ukázaly zcela nové možnosti vnímání života. Je to změna, která se odehrává uvnitř. Zjistíte, že vy si tvoříte svůj svět a naučí vás to otevírat náruč tomu, co přichází a spíše sebe přizpůsobit situacím a podmínkám, než se snažit měnit okolnosti a s tím přichází do života pokora a větší spokojenost a radost, ze všeho. Učíte se vidět věci novým způsobem. Zjistíte, že všechno se vším souvisí. i když to třeba hned neumíme vidět. A toto zjištění vás vede k uvědomění, že s čím sami zacházíte, to se k vám vrací. Tyto jemné změny přichází s pravidelnou praxi a odhodláním. Proto na nečekejte na „vhodnou“ chvíli a začněte praktikovat TEĎ!

Má vlastní praxe zahrnuje pravidelné meditace, chantování manter, studium jógových textů, očistné techniky – Krije a cvičení nejčastěji ve stylu vinyasa flow. Jóga prostupuje všechny oblasti mého života. Stále je co se učit :-) Mou velkou vášní je nově hra na harmonium. Také mě baví Acro jóga a Jin jóga.

Na mé otevřené lekce, kurzy či workshopy můžete zajít do mého domovského studia Pranava jóga centrum nebo do Cooltouru v centru Ostravy, který je „otcem“ projektu MOVE Ostrava, na kterém se svými lekcemi mám tu čest podílet.
Namasté! :-)

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Ostrava
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Meditace
Náda jóga
Pránájáma
Vinyasa jóga
Odbornost, vzdělání:
Instruktor Hatha jóga
Instruktor Vinyasa jóga
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00
Pátek, 28. Červen 2024 - 18:00
Sobota, 29. Červen 2024 - 18:00