Magdaléna Nguyenová

O lektorovi:

Jóga mě fascinuje svou schopností nenásilně transformovat, přibližovat nás k poznání sebe sama a tím vnášet do života více klidu a harmonie. Věřím, že jóga v nás probouzí naše lepší já, uklidňuje rozbouřené vody naší mysli, zjemňuje a rozjasňuje význam našich slov, přináší upřímnost a smysl našim činnům a to vše prosřednictvím dvou přirozených lidských elementů – pohybu a dechu.

Pohyb by pro každého z nás měla být radost. Jóga pohybu našeho těla přináší uvědomělost, procítěnost, stabilitu, zároveň lehkost. Navrací nás k naší podstatě, kterou je naše obyčejná lidskost. Mé lekce střídají dynamiku s jemností. Nezáleží na výkonu, ale na radosti z pohybu. Cílem lekcí je cítit naše tělo, vnímat ho jako nedílnou součást nás samých, být upřímní sami k sobě, respektovat naše tělesné limity a rozumně s nimi nakládat.

Jsem vděčná za všechna setkání, která obohacují, bez ohledu na to, zda patří minulosti, přítomnosti, či budoucnosti. Obdivuji energii a nekonečnou laskavost Davida Vendettiho, tichou intenzitu a vnitřní sílu Todda Skoglunda, svých učitelů (South Boston Yoga), pod jejichž vedením jsem v létě 2012 absolvovala Vinyasa Flow Yoga Teacher Training. Marti Procházková, její neutuchající entuziasmus, schopnost empatie a přirozená potřeba každodenní radosti ze života vnášejí do mého života lehkost bytí.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
727982553
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Dětská jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
South Boston 200hr Yoga Teacher Training
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (4 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (4 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (4 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 15. Březen 2024 - 18:00
Neděle, 17. Březen 2024 - 12:30
Pátek, 22. Březen 2024 - 14:15