Majka Šulová

O lektorovi:

Jmenuji se Majka Šulová, narodila jsem se v Praze ve znamení svobodomyslného vodnáře. Již od dětství jsem byla velmi živé, neposedné a prý i zlobivé dítě a tak mě ve 4 letech maminka přihlásila do Sokola a pak už byl jen krůček k přestupu do oddílu sportovní gymnastiky, kde jsem po ukončení závodní kariéry, trénovala a proháněla malé caparty. Po ZDŠ jsem začala studovat obor rytec kovů a tehdy zvítězila láska k tanci a já začala navštěvovat Taneční studio Franka Towena, kde jsem se učila základům stepu a jazzovému tanci.

K 1. úspěchům patřil vyhraný konkurz do Experimentální taneční skupiny. Hned po vyučení jsem utekla z oboru a nastoupila na místo profesionální asistentky Franka Towena a začala studovat Ježkovu konzervatoř obor scénický tanec a pantomima. V roce 1987 se mi narodil syn Štěpán a následující rok jsem už dělala přijímačky na Střední pedagogickou školu, začala dálkově studovat a dostudovala. Pak už začala etapa osamostatňování a profesionálního vystupování - Stepové trio Pavla Veselého, Divadlo Michala Nesvadby, Kreslené divadlo Františka Kratochvíla, vystupování s Karlem Černochem a sólová vystoupení.

V roce 1992 jsem absolvovala kurz rytmické gymnastiky, potom kurzy aerobicu, bodystylingu, aquaaerobicu a začla jsem předcvičovat v různých fitness centrech a také jsem otevřela vlastní studio v Praze 9 - Vinoři. Pak ale do mého života vstoupila jóga, prostě jsem k ní dozrála. Prožívala jsem těžké období a mým heslem se stalo “Co tě nezabije, to tě posílí”. Jóga mi pomáhala a dodávala sílu a já se začala dál vzdělávat, navštěvovat mnoho seminářů a školení v oblasti jógy i duchovního rozvoje. Dnes vedu kurzy Power jógy, Gravid jógy i Jógu pro seniory. Jóga mě uklidnila, naučila sebelásce a sebepoznání a navedla na novou životní cestu. Toto chci dál předávat svým klientům a žákům, poznat své tělo a rozdávat radost. V roce 2016 jsem se stala terapeutkou kraniosakrální terapie.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
739 226 080
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Dětská jóga
Jóga pro seniory
Jóga pro těhotné
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Power jóga
Terapeutická jóga
Odbornost, vzdělání:
Instruktor Powerjógy
BOSU Instruktor
Dance Diplom
Aqua Aerobic Instruktor
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 19. Srpen 2022 - 17:00