Marcela Kafková

O lektorovi:

Jmenuji se Marcela Kafková pohyb a cvičení mě provázelo od dětství, kdy jsem chodila do gymnastiky a dalších různých volnočasových aktivit spojených s pohybem. Po střední škole jsem začala navštěvovat lekce zaměřené na aerobní cvičení a zajímat se více o zdravý životní styl. Zjistila jsem však, že mě nejvíce baví ta část, kde se zpomalí, posiluje a relaxuje. A tak jsem začala pokukovat po něčem pomalejším a chtěla vědět víc, tj. jak se taková lekce tvoří a vede. Absolvovala jsem rekvalifikační kurz na Instruktova body and mind.

Následovaly různé semináře a workshopy na dané téma, jógu nevyjímaje. Touha po poznání filozofie jógy a cvičení vedla víc a víc po této cestě a tak jsem absolvovala akreditovaný vzdělávací program Instruktor jógy.

Jsem nadšená z filozofie jógy, z radosti a energie, kterou mi jóga dává. Jsem vděčná za toto poznání, které můžu předávat svým klientům. V současné době lektoruji a vedu pravidelné lekce jógy v Mladé Boleslavi, na kterých Vás ráda přivítám. Aktuální nabídku lekcí a kurzů najdete na FB strankach v událostech.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Mladá Boleslav
Telefon: 
731163995
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aroma jóga
Dětská jóga
Hatha jóga
Jóga pro rodiče s dětmi
Jóga pro seniory
Jóga pro těhotné
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Meditace
Relaxační jóga
Odbornost, vzdělání:
Instruktor jógy
Instruktor body and mind
Instruktor Kraniosakrální jógy
Další odborné semináře z oblasti jógy a body and mind
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 31. Březen 2023 - 16:00
Pátek, 21. Duben 2023 - 14:05
Pátek, 21. Duben 2023 - 18:00