Martin Wagenknecht

O lektorovi:

Na svých lekcích se snažím ostatním zprostředkovat svou zkušenost se cvičením – ten magický mystický proces, kdy se člověk skrze ohýbání, protahování a natahování svého těla dostává do míst, o kterých ani netušil, že existují. Tím nemyslím dosažené "ásano-gymnastické" výkony, ale to všestranné otevírání obzorů a usazování se ve "změněném" světě. Ano, nejdivnější na tom je, že svět se změnil spolu s námi ;)

Moc nemám rád škatulky, rád je kombinuji a spojuji, ale pro představu jsou dobré. Volně přecházím mezi ahstanga vinyasa jógou, vinyasou, hatha jógou, velmi jemnou súfijskou jógou a různými meditačními technikami. Vše se snažím doplnit o zdravý nadhled a humor. Bez nich totiž se sebelepší technika stává chladnou a mrtvou.

Mezi učitele, které mě na cestě popostrkovali a inspirovali, mám tu čest počítat: Dalibora Štědronského a Vijaye Kumara (ashtanga), Vinaye Kumara (záklony a pránájáma), Lenku Oravcovou a Ladu Rokosovou (hatha jóga) a mnoho dalších, z nichž mnohé ani neznám jménem.

Svoje zkušenosti sdílím prostřednictvím vedených lekcí, workshopů i soukromých lekcí. V poslední době jsem si také oblíbil cvičení ve firmách.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro muže
Jóga pro zdravá záda
Relaxační jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
2011 Kurz pro učitele jógy, III. třída, Česká akademie jógy
2012 Ashtanga Vinyasa Yoga teachers training course, Level 1, Vijaya Kumar, Mysore, Indie
2013 Ashtanga Vinyasa Yoga teachers training course, Level 2, Vijaya Kumar, Mysore, Indie
2015 Kurz pro učitele jógy, II. třída, Česká akademie jógy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (4 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (4 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (4 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---

Učitele můžete potkat na těchto akcích

Termín
 Škola jógy - akreditováný kurz Instruktor jógy Pátek, 10. Únor 2023 - 16:30 Neděle, 18. Červen 2023 - 15:00 Školení učitelů jógy
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 4. Únor 2023 - 9:00
Pátek, 10. Únor 2023 - 14:00