Martina Mangová

O lektorovi:

Od roku 2006 jsem jedinou certifikovanou lektorkou Luna Yogy®, Lunární jógy® v ČR a téhož roku jsem do naší republiky přinesla i Hormonální jógu pro ženy Dinah Rodrioguesové. V roce 2010 jsem navíc získala certifikát Hormonální jógy pro diabetiky a v roce 2013 i certifikát Hormonální jógy pro muže.

S pravidelným cvičením jsem začala již na vysoké škole kvůli silným bolestem zad, díky čemuž mám nyní dobrou zásobu účinných cviků na páteř. Později mi můj aktivní způsob života způsobil vyhoření a já hledala cviky na regeneraci a získávání energie. Hodně mi pomohla Lunární jóga, hlavně psychicky. Již během tříletého studia jsem se postupně vracela zpátky do života. Bonusem navíc pro mě byly tance Lunární jógy - jsou to speciální postupy na vyvolání menstruace nebo ovulace. Ač to pro mě zpočátku bylo z vědeckého hlediska neuvěřitelné, zjistila jsem, že si těmito postupy může žena přirozeně pomoci v mnoha životních situacích.

Hormonální jógu jsem objevila po skončení studia Lunární jógy a byla pro mě logickým pokračováním, neboť řeší stejné téma. Velmi mě překvapilo, že se mi díky ní ještě vice zlepšilo zdraví a zmizelo silné akné, s kterým jsem bojovala po vysazení hormonální antikoncepce.

Oba druhy jógy s radostí předávám ženám i mužům a raduji se i z jejich skvělých výsledků.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Znojmo
Telefon: 
602526957
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Čakra jóga
Hormonální jóga
Jóga pro těhotné
Jóga pro ženy
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Odbornost, vzdělání:
Lektorka Luna Yogy®, Lunární jógy
Lektorka Hormonální jógy podle Dinah Rodriguesové pro ženy, pro muže i pro diabetiky
Lektorka jógy pro děti podle Thomase Bannenberga
Doktorát ze sportu na FTVS v Bratislavě
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 2. Prosinec 2023 - 9:00
Neděle, 3. Prosinec 2023 - 9:00
Pátek, 8. Prosinec 2023 - 18:00