Michal Aksara Kohoutek

O lektorovi:

Cvičení jogy se věnuji od roku 1993, od roku 2003 se pak jako lektor jogy, fitness trenér a masér zabývám výukou jogy, pořádáním workshopů, letních a víkendových cvičení.

Za více než 20 let praxe jsem prošel různými systémy, které dnes člověk může s odstupem porovnat, účastnil se řady školení, setkání, přednášek, zahraničních cest, potkal mnoho zajímavých lidí a osobností, od kterých jsem se mohl mnohé přiučit a za to vše moc děkuji.

Podobně jako mnoho jiných lektorů jsem pro účel získání formálního oprávnění studoval 2. cvičitelskou třídu pod Českým svazem jogy, účastnil se studia 1. třídy pod Českou akademií jogy, a po těchto zkušenostech vidím, že "jogu" dnes u nás může "učit" skoro každý, i když rozdíly v přístupu a pojetí jsou mnohdy propastné.

V současné době studuji 1. trenérskou A třídu, Jogu a Jogovou terapii na FTVS při UK, Ayurvedu, tradiční jogu u indického učitele, jsem členem Sdružení učitelů jogy.

Volný čas pak věnuji sportu, průběžnému vzdělávání, cvičení v soukromí, návštěvám učitele, rád se účastním inspirativních a zajímavých setkání, zajímám se o zdraví, vědu, masáže, fyzioterapii, občas si zahraju na kytaru a co nejvíce času se snažím trávit v "dobré" společnosti.

K joze přistupuji jako k součásti mého života a s těmi, kdo mají zájem odkrýt její skutečnou podstatu a hloubku, se velmi rád podělím i o své zkušenosti na našich společných hodinách.

Na lekcích beru jogu jako nástroj, se kterým je potřeba dál individuálně pracovat, kultivovat tělo i mysl. Když ale jednou člověk v sobě tento nástroj naladí, rezonuje pak celým tělem, i když u každého z nás možná jinak, než jsme zpočátku očekávali.

Těším se s Vámi na viděnou na našich kurzech a lekcích.

Michal

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
+420777692889
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Hot jóga
Iyengar jóga
Jóga pro muže
Jóga pro těhotné
Jóga pro zdravá záda
Meditace
Power jóga
Pránájáma
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Odbornost, vzdělání:
Cvičitel jogy - A licence
Fitness trenér
Masér (sportovní, relaxační, ayurvedske...)
Sexual Bodyworker
Nintsun-do Freedom way
3letý kurz Ayurvedy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 4. Únor 2023 - 9:00
Pátek, 10. Únor 2023 - 14:00