Milena Šalomounová

O lektorovi:

S jógou jsem se seznamovala postupně, nejdříve přes fyzické cvičení, pak dechové cvičení a meditace. Jóga mě provází každodenním životem 20 let. Dlouho jsem si cvičila jen doma nebo občas někam zašla na kurz či seminář. A když jsem před šesti lety dostala příležitost začít předávat své zkušenosti s jógou dalším lidem, zkusila jsem to a zjistila, že je to to ono, co chci dělat a co mě baví.

Kurzy jógy vedu vedu intuitivně, pomáhám lidem pomocí cviků, dechového cvičení a relaxace nalézat cestu k sobě a cítit se dobře. Učím vědomě pracovat se svým tělem i myslí a zařazovat nabyté dovednosti do každodenního života. V současné době vedu kurzy jógy v Hradci Králové.

Kurz Jóga pro každého vychází zejména z komplexního systému Jóga v denním životě a dalších systémů jako je Lunární jóga a Pilates joga. Hlavní náplní lekcí je výuka jednotlivých pozic (ásan), práce s dechem (pranayama) a relaxace. Věnujeme se také cvikům na rovnováhu, tzv. balančním cvikům na zpevnění středu těla.

Kurz Harmonizační jógy vychází z harmonizační orgánové sestavy. Cviky této sestavy jsou cílené na protažení svalů a uvolnění kloubů. Tato protahovací cvičení působí pozitivně nejen na svalový a kloubní aparát, ale také na “zprůchodnění” energie v příslušných dráhách a obnovení celkové harmonie organismu. Do kurzu jsou zařazena dechová cvičení, cviky na zahřátí a důkladné protažení těla.

Nabízím také individuální lekce a firemní jógu a pořádám semináře a pobyty.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Hradec Králové
Telefon: 
603 833 787
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aroma jóga
Hatha jóga
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Jóga v denním životě
Relaxační jóga
Odbornost, vzdělání:
Certifikovaný instruktor jógy a Body and Mind (wellness.cz)
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 4. Únor 2023 - 9:00
Pátek, 10. Únor 2023 - 14:00