Miroslav "Tuli" Tuleja

O lektorovi:

Tuli v minulosti po skončení FTVŠ pôsobil predovšetkým ako profesionálny osobný tréner. K joge ho priviedol jeho dlhoročný klient a neskôr učiteľ Ashtanga jogy Jaro Pávek.

Po objavení úžasného systému Ashtanga jogy a preniknutí do jej podstaty, si pod jeho vedením v roku 2012 urobil učiteľský certifikát, ktorý si v roku 2013 rozšíril o ďalších 100 hodín.

Aj vďaka možnosti v minulosti si vyskúšať veľké množstvo športov a tréningov si uvedomuje jedno, a to: "Ashtanga joga nie je šport, ale životný štýl."

Zúčastňuje sa workshopov a lekcii pod vedením špičkových učiteľov Ashtanga jogy, akými sú Manju P. Jois, Nancy Gilgof a Jaro Pávek. Venuje sa vedeniu súkromných ale aj skupinových hodín Ashtanga jogy. Pravidelne organizuje vlastné kurzy a workshopy zamerané na správne pochopenie tohto úžasného systému, ktorému úplne podľahol.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Bratislava
Telefon: 
0903749091
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Odbornost, vzdělání:
FTVŠ
2012 učiteľský certifikát Ashtanga Yoga (Jaro Pávek)
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (4 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (4 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (4 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 1. Červen 2024 - 9:30
Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00