Nikola Mrázková

O lektorovi:

Jmenuji se Nikola Mrázková, věnuji se našim třem dětem, vystudovala jsem podnikatelskou školu pro obchod a peněžnictví, v oboru pracuji od svých devatenácti let.

Celý život jsem se věnovala pohybu - balet, moderní tanec, fitness, cyklistika a další sporty. Vždy jsem se mylně domnívala, že yoga není pro mne, že je to nudná varianta pohybu pro ty, kteří chtějí být "In" a vlastně vůbec nesportovat... Hned po první lekci na yoze pro maminky s miminky jsem zjistila, že jedna lekce Hatha yogy mne nabije tak, jak doposud nic jiného, že se naučím soustředit se sama na sebe, dýchat, vnímat svoje tělo úplně jinak.

Fascinuje mne, že yogu mohou praktikovat všichni bez ohledu na to, v jaké kondici se momentálně nacházejí. Každý z nás má kam své hranice posunout. Podobě yogy, které jsem propadla, se říká Hatha yoga.

V dnešních dnech vedu přibližně 15 lekcí za týden, na každou jednotlivou lekci se vždy těším, protože se setkám se svými klienty, ať už známými, nebo nově příchozími. Provázím je lekcí tak, aby mohli zapomenout na svá trápení a snažím se přizpůsobit provedení asán individuálním způsobem, aby si je užil každý, jak začátečník, tak pokročilý. Odměnou je pro mne hřejivý pocit u srdce, když vidím, že se lekce podařila a klienti odcházejí nabití energií a s úsměvem na tváři a rádi se za mnou vrací.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
776011933
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Dětská jóga
Hatha jóga
Hot jóga
Jóga pro rodiče s dětmi
Jóga pro seniory
Jóga pro ženy
Jóga s miminky
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Hatha Yoga Teacher RYT 200 by Yoga Alliance
Osvědčení o rekvalifikaci ve vzdělávacím programu - Instruktor hatha jógy - akreditovaném MŠMT dle vyhlášky č. 540/2004 Sb.
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 4.2 (5 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 4.2 (5 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 4.2 (5 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce