Pavel Hub

O lektorovi:

Ahoj, jmenuji se Pavel Hub a k józe jsem se dostal v roce 2002. Na různých seminářích jsem nejdříve objevil pozdravy slunci a pár ásan a když už mi jejich zásoba při domácím cvičení nestačila, přihlásil jsem se na kurz pro lektory power jógy. Po jeho absolvování jsem dostal nabídky na vedení lekcí a tak jsem se s radostí přestěhoval do Prahy a začal učit.

Po pár měsících jsem se dozvěděl o ashtanga vinyasa józe a od té doby na ni nedám dopustit. Pomohla mi vyřešit zdravotní problémy a dostala mě do pohody i psychicky. Zúčastnil jsem se mnoha lekcí a seminářů s předními učiteli z USA, Evropy i Indie a spolu s informacemi, které pravidelně čerpám z knih, videí a článků na internetu jsou pro mě tím, co mi dává smysl a radost sdílet s ostatními - v kurzech, na soukromých i firemních lekcích, na seminářích a teambuildingových akcích i na jógových víkendech.

Natočil jsem jsem DVD Ashtanga Vinyasa jóga - série pro začátečníky a středně pokročilé a jsem také autorem jógového kurzu Od začátku správně a ebooku Z ustrašeného začátečníka ostříleným jogínem za 60 minut.

Rád se s Vámi setkám na některém z dalších seminářů nebo lekcí, které najdete na mém webu. A pokud vás napadl jakýkoliv dotaz, určitě mi napište :)

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Power jóga
Pránájáma
Odbornost, vzdělání:
Power yoga Basic
Ashtanga Vinyasa Adjustment Training with Georg Wöginger
Ashtanga Vinyasa Adjustment Clinic with Nancy Gilgoff
Kurz zdravotní tělesné výchovy Palestra
Ashtanga Vinyasa yoga sessions with Vijay Kumar, Dalibor Štědronský, Danny Paradise, David Swenson, Andrew Eppler, Boris Georgiev
Pranayama, Philosophy, Mediation with Dr. Nagaraj
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 1. Červen 2024 - 9:30
Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00