Pavla Vanduchová

O lektorovi:

Jóga mi dala pocit, že vše je možné a zároveň, že člověk nemusí vynaložit takové úsilí, aby toho dosáhl. Stačí být jen takový, jaký je a mít čisté myšlenky a chuť něco změnit.

S jógou jsem se poprvé setkala v roce 2006. Do té doby jsem tušila, že něco jako jóga existuje, ale myslela jsem si, že je to pouze "cvičení" pro důchodce ve velmi pomalém tempu. O to mě více překvapilo, jakých různých stylů a podob jóga může nabývat, i když je pouze jedna. Mou srdeční záležitostí se stala Vinyasa Flow jóga, které se intenzivně věnuji posledních 8 let. Dále lekce obohacuji o prvky z Hatha jógy, Yin jógy a Terapeutické jógy. Na józe se mi líbí, že propojuje jak duševní, tak fyzickou část těla. Díky ní jsem se velmi zklidnila a myslím si, že jsem i našla směr, kterým bych se chtěla do budoucna ubírat.

V současné době je jóga nejen mým koníčkem, ale také "živobytím", který mi zabírá většinu mého času, ale je to čas, který vím, že se mi jednou vrátí. Vedu lekce ve Zlíně, ve Valašském Meziříčí, Napajedlích a jsou to převážně lekce a kurzy určené všem stupňům pokročilosti. Na těchto lekcích se mi líbí, že můžete sledovat pokrok, občas i úskalí a překonávání sebe sama, občas zápas těla a mysli, ale přesto vše se vždy těším na usměvavé tváře po relaxaci.

Být lektorem jógy pro mě znamená vážit si svých klientů, být pokorný ke všemu, co k vám přichází a hledat různé možnosti, jak se zlepšovat. Kdyby mi někdo před lety řekl, že budu na druhé straně, na straně lektora, asi bych se v duchu zasmála. Ale i o tom je život a jsem ráda, že v mém životě jóga byla, je a bude ve všech jejích podobách.

Mé lekce můžete navštívit ve Zlíně v Jóga Studiu Satyam, v SVČ Domečku ve Valašském Meziříčí, v DDM Matýsku v Napajedlích a občasně také v Ostravě v Pranava Jóga centru. Pravidelně pořádám semináře a workshopy na různá jógová témata, můžeme se potkat na festivalech jógy v Ostravě, Zlíně a na jižní Moravě či jógových pobytech, které pořádám ve spolupráci s CK Lenkou. Od roku 2018 jsem také spolupracujícím lektorem na akreditovaném školení nových instruktorů jógy dle MŠMT a systému RYT v ostravském studiu Pranava Jóga centrum.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Zlín
Telefon: 
+420 737 967 067
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Flow jóga
Hatha jóga
Jin jóga
Jóga pro zdravá záda
Meditace
Pránájáma
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
(2007) Osvědčení Powerjóga Basic FISAF
(2011) Certifikát Vinyasa Jóga Pranava Jóga centrum Ostrava
(2014) Certifikát Vinyasa Flow jóga 3. stupeň jógy FISAF Praha
(2014) Školení ANATOMY OF YIN YOGA se Sebastianem Pucellem a Murielle Burellier
(2015) Vícedenní školení Sivananda jógy pod vedením Atmarama a Karuny
(2015) Osvědčení Instruktor Jógy Pranava Jóga Centrum Ostrava (170 h)
(2017) Jivamukti Immersion s Sharon Gannon, Davidem Lifem, Julsem Febrem, Julie Kirkpatrick, Camillou Veen (USA)
(2016, 2017) Specializovaný workshop Iyengar jógy s MUDr. Černým
(2017) Vícedenní školení Terapeutické účinky jógy s Deepem Kumarem
(2017) Yoga Experiences in NYC (USA) – Yogeswari, Dharma Mittra, Alan Finger, Christian Montegut, Rima Rani Rabbath, Nubia Teixeira
(2018) Light as a Feather: The Secret to Learning Forearm Stand s Jessicou Stickler (Jivamukti jóga workshop: Lehkost pírka: Tajemství stoje na předloktí)
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 4.6 (9 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 4.6 (9 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 4.6 (9 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 30. Srpen 2024 - 18:00
Sobota, 28. Září 2024 - 9:00
Středa, 9. Říjen 2024 - 17:30