Petra Handlová

O lektorovi:

Jógou se zabývám už roku 1998. Začínala jsem cvičit hathajógu ve veliké tělocvičně se spoustou dalších nadšenců. Postupně jsem se věnovala gravidjóze (to když přišly děti), hatha józe, vinyasa flow józe, ashtanga józe a Iyengar józe.

Jógu učím od roku 2004 s drobnými přestávkami. Působila jsem jako lektorka v masérské škole Dexter Academy a také v Yogacentrum Holešovice, kde jsem působila jako lektor v Kurzu pro učitele jógy.

Co je pro mě jóga? Cvičení jógy je pro mě hledání rovnováhy, mezi tím, kam se chci dostat, mezi tím, kde jsem a mezi tím, kde jsou mé limity a hranice. Jóga je pro mě hledání a nalézání respektu (nejen) ke svému tělu, ale také hledání a nalézání radosti z pohybu, dechu, života.

Jaké jsou mé lekce jógy? Mé otevřené hodiny jsou vždycky trochu překvapení, protože každá je jiná, inspirovaná lidmi, kteří přicházejí cvičit. Postupem času jsem z dynamických hodin začala více oceňovat detailní a hlubokou práci a soustředěnost na jednotlivé pohyby. Víc a víc mě zajímá rehabilitační aspekt cvičení a propojení s duševní oblastí. Není tak důležité co (nohu za hlavou), ale jak (s dechem, bez toho, že bychom znásilňovali vlastní tělo). V lekcích si najdou své jak začátečníci, kteří ocení důraz na správné provedení pozic, tak pokročilejší, kteří si dokáží s vlastním tělem "hrát".

Petra  Handlová
Petra  Handlová
Petra  Handlová
Petra  Handlová
Petra  Handlová
Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro zdravá záda
Power jóga
Relaxační jóga
Vinyasa jóga
Odbornost, vzdělání:
Hatha Yoga Teacher RYT 200 by Yoga Alliance
Osvědčení o rekvalifikaci ve vzdělávacím programu "Instruktor hatha jógy" akreditovaném MŠMT dle vyhl. č. 540/2004 Sb.
Učitel zdravotního tělocviku, akreditovaný kurz MŠMT dle vyhl. č. 540/2004 Sb
Regenerační a masérské služby
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 31. Březen 2023 - 16:00
Pátek, 21. Duben 2023 - 14:05
Pátek, 21. Duben 2023 - 18:00