Petra Kučerová

O lektorovi:

S jógou jsem se poprvé setkala po vysoké škole, v době kdy jsem procházela velkými životními změnami (neplánovaný odchod ze školy do zaměstnání, nemoc) a hledala nějaký záchytný bod. Jednoho dne jsem se vydala na lekci jógy a bylo to. Jóga mi vstoupila do života postupně, nejdříve jen jako fyzické cvičení, postupem času začala čím dál více pozitivně ovlivňovat i mou mysl. Cítila jsem její blahodárný dopad na celém svém rozbolavělém těle, po každé lekci, po každém dechovém cvičení, po každé relaxaci. Objevila jsem, že jóga je úžasný systém cvičení (jak fyzického, tak psychického), který dokáže od základů změnit člověku život, zlepšit jeho zdravotní stav, zahojit bolavou duši a posílit a vytvarovat celé tělo.

Taková fantastická věc! Jak to, že to skoro nikdo v mém okolí nezná nebo nedělá? A tak mi v hlavě uzrála myšlenka na to, že jednoho dne chci zkušenosti z praktikování jógy předávat dál, aby i další lidé mohli poznat její účinky sami na sobě. Díky fantastickým ostravským lektorkám z Shanti Yoga Studia (a mnoha dalším) jsem měla možnost vyzkoušet si v průběhu let různé styly a druhy jógy, absolvovat řadu workshopů a jógových pobytů. Absolvovala jsem kurz Jógového učitele II. třídy a načerpala ještě více znalostí a vědomostí.

Na mých hodinách jógy se zaměřuji na zlepšení hybnosti nejvíce zatěžovaných částí těla jednostrannou zátěží, jako jsou kyčelní klouby, kolena, ramena a páteř. Velkou pozornost věnuji meditaci a relaxaci, při kterých využívám představivost, vizualizaci a afirmace.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Ostrava
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Čakra jóga
Flow jóga
Hatha jóga
Jin jóga
Jóga pro těhotné
Meditace
Power jóga
Relaxační jóga
Vinyasa jóga
Odbornost, vzdělání:
Lektorka jógy II. stupně - Rádža jóga
Yin jóga - 20 hod
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 15. Březen 2024 - 18:00
Neděle, 17. Březen 2024 - 12:30
Pátek, 22. Březen 2024 - 14:15