Petra Mocáková

O lektorovi:

Jsem ajurvédská terapeutka a lektorka na cestě jógy - prožitkářka, studující, praktikující, experimentující s ajurvédou a jógou v každodenním životě. Cítím se jako svobodná tanečnice, tančící půl roku na východní rytmy Indie a půl roku na ty naše západní.

Ke cvičení jógy mě přivedly dlouholeté bolesti zad v pubertě, nicméně smysl této filosofie jsem začala chápat až při každoročních návštěvách Indie, kde se jóga méně cvičí a více žije.

Certifikovanou lektorkou tradiční hatha jógy jsem od roku 2012, v posledních letech se moc ráda účastním seminářů partnerské jógy, partnerské akrobacie a akro jógy.

Kromě jógy jsem našla jsem vášeň v ajurvédě - převážně v dotykových terapiích, které nás posouvají od myšlení k vnímání, také ve stravování, vaření a kosmetice.

V Indii (severoindický Rishikesh a jihogoanská Agonda) a v ČR (Praha - Dům jógy, Brno - Centrum Revital, Hradec Králové, Český Ráj) praktikuji individuální terapie, vyučuji kurzy zaměřené na jógu, ajurvédu a terapie.

Ráda a dobře organizuji pobytové víkendové semináře a zájezdy do Indie. Moc mě baví propojování lidských životů ze všech koutů světa.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Brno
Telefon: 
+420702838041
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Acro jóga
Hatha jóga
Meditace
Pránájáma
Terapeutická jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Hatha YTT 200hrs - Swami Deepak Anand
Iyengar Yoga - Usha Devi
Sanskrit, Veda & Yoga philosophy - Siddhartha Krishna
Scaravelli Yoga/Yoga Biodynamics - Ursula Margharita
Partner Yoga & Partner Acrobatics
Meditation & Pranayama
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce