Petra Poláková

O lektorovi:

Cvičení jógy se věnuji přes patnáct let. Mám ji ráda: je prospěšná, všestranná, pomáhá nám mírnit fyzické i psychické obtíže. Po správně odcvičené józe se cítím nejen zpevněná, ale i protažená, zklidněná, zároveň plná energie a pocitů vnitřního rozzáření. A toto bych ráda předávala dál...

Jóga se stala též součástí nezapomenutelných chvil strávených s mými dvěma malými syny. Radost a účinky mé praxe jakožto mámy-jogínky mě podnítily k absolvování úžasného kurzu jógového instruktora u České asociace dětské jógy. Po ukončení kurzu se nakonec stal skutečností můj dlouholetý sen – mohu oficiálně předávat dál to, co pokládám za přínosné pro zdraví dospělých i dětí.

V příjemném prostředí Toulcova dvora v Praze 10 cvičíme v komorní atmosféře jemnou terapeutickou jógu pro dospělé a hravou dětskou jógu, kam zvu ke společnému cvičení rodiče a děti od 2-5 let. Propaguji totiž mezigenerační cvičení vedoucí k posílení vzájemného kontaktu mezi rodiči a jejich dětmi formou společného cvičení a přispění touto formou ke kultivovanému vývoji dětí. Protože se v amatérské podobě věnuji od dětství i hře na hudební nástroje, zpestřuji své hodiny o zpěv a hru na orffovy hudební nástroje.

Mám ráda pohyb, ale čím dál víc mě láká pohyb pro samotný pohyb nikoli v rámci soutěže či na výkon, proto mám ráda dlouhé běhy v přírodě, trekking a kempování s dětmi. Energii čerpám v přírodě, miluji vůni lesa, ticho hor, výhledy do dálek a spočinutí v kontemplaci. Vím však, že je důležité vtáhnout si pocity pohody a vnitřní jistoty i do běžného života, k čemuž mi pomáhají meditace a naladění se na mé vyšší Já.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
777329606
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Dětská jóga
Hatha jóga
Jóga pro rodiče s dětmi
Jóga pro seniory
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Odbornost, vzdělání:
Univerzita Karlova, Fakulta sociálních věd, mezinárodní vztahy
Instruktor jógy - Česká asociace dětské jógy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (11 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (11 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (11 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce