Radoslava Dubanská

O lektorovi:

Jóga vnáší harmonii do mého života již více než 25 let. Její praxe a filosofie je pro mě posilou, útěchou i ukazatelem cesty.

Lekce, které vedu, jsou jemné a pomalé, vycházející z hathajógy. Snažím se rozvíjet propojení poznatků vývojové kineziologie a klasického jógového cvičení, reflexní zapojení hlubokého stabilizačního systému. Adepty jógy se snažím vést k procítění sebe sama, ke zjemnění jejich vnímání. Každý je jiný, proto upřednostňuji individuální vedení lekcí. Na skupinovém cvičení lze ale dojít po delší době ke stejným výsledkům. Jóga nepůsobí jen na fyzické tělo ale i na další, jemnohmotné úrovně našeho bytí. Vždy je to cesta dovnitř, k naší pravé podstatě. Při správném vnitřním nastavení lze jógu praktikovat v každé vteřině našeho života.

S jógou může začít každý, nezávisle na svých fyzických schopnostech či omezení a nezávisle na věku. Jediným předpokladem je svolnost s pozvolným stáčením pozornosti od vnějšího, dovnitř sebe sama. Fyzické pozice nejsou cílem jógy, vytváří předpoklad pro cestu mysli.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
602186545
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro muže
Jóga pro seniory
Jóga pro těhotné
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Meditace
Pránájáma
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Odbornost, vzdělání:
Certifikovaná lektorka jógy a jógové terapie 1. stupně
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 4.2 (6 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 4.2 (6 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 4.2 (6 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 20. Duben 2024 - 9:00
Sobota, 20. Duben 2024 - 10:00
Pátek, 26. Duben 2024 - 14:20