Romana Klášterecká

O lektorovi:

Power yoga ke mně přišla v roce 2002 – a neopustila mě dodnes. Živým důkazem toho je samotné Happyoga studio. Jsem nejen jeho majitelkou, ale především jeho srdcem. Moje lekce power yogy jsou plné energie, smíchu a radosti. Jsem zastánkyní vysoce individuálního přístupu ke studentům. Usiluji o harmonický rozvoj těla i duše a o integraci power jógy a radosti, kterou tato jóga přináší do každodenního života.

Magisterský titul jsem získala na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Tam jsem pokračovala studiem doktorandského programu v oboru Antropologie. Dnes na Univerzitě Palackého sama vyučuji, a to fyziologii člověka. Zájem o lidské tělo, jeho vývoj a fungování mě provází téměř celý život.

První certifikáty v oblasti lektorství jsem získala v roce 1996 v kanadském Vancouveru, kde jsem téměř tři roky vedla fitness lekce ve studiu Fitness World a byla jsem členkou Fitness World Demo Team. Osvědčení o odborné způsobilosti jako instruktor power yogy jsem získala na Power yoga akademii Václava Krejčíka. Jsem také držitelkou osvědčení Jóga s dětmi I, II České asociace dětské jógy (H. Luhanová a O. Tajovská) a certifikátu Dětská jóga (P. Hájek).

Zúčastnila jsem se, a stále se i zúčastňuji, řady jógových workshopů nejen v České republice, ale také v zahraničí, odkud přináším ty nejnovější trendy.

Mimo energické power yogy jsem v posledním čase objevila i tichou sílu yin yogy, která vede k respektování vlastního těla.

Radost z jógy předávám v rámci kurzů dětské jógy také našim nejmenším jogínkům.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Brno
Telefon: 
+420606651616
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Dětská jóga
Hatha jóga
Jin jóga
Jóga pro muže
Jóga pro rodiče s dětmi
Jóga pro seniory
Jóga pro těhotné
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Jóga s miminky
Power jóga
Relaxační jóga
Spirální jóga
Terapeutická jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
  • Studio

    Happyoga - power yoga studio
Odbornost, vzdělání:
Power yoga akademie Václava Krejčíka
Dětská jóga - Metodika I, II
Dětská jóga - Pavel Hájek
Yin Yoga
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (4 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (4 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (4 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce