Šárka Pávová

O lektorovi:

S jógou jsem se poprvé setkala před více jak 13 lety. Vše na sebe pěkně navazovalo a tak, jak šel čas, se věci přirozeně poskládaly. S narozením dětí a také s věkem jsem více vyhledávala vnitřní klid a harmonii, které jsem díky józe nacházela. Jóga mě také naučila lépe vnímat své tělo a duši.

Setkala jsem se s několika skvělými jógovými učiteli, kteří můj život ovlivnili. A také nemohu zapomenout poděkovat svému muži, který můj život s jógou dennodenně propojuje.

Až po dlouhé době své vlastní praxe jsem se odhodlala předávat své zkušenosti dál. Mé počátky směřují k práci s dětmi. Začala jsem vést kurzy dětské jógy a zjistila jsem, jak obohacující a inspirativní práce to pro mě je. Práci s dětmi vnímám také jako výzvu naučit se pracovat na sobě samé, neztratit trpělivost, zachovat klid, zpracovat negativní emoce, pochopit a respektovat dětský svět. Dětem za tuto možnost velmi děkuji! Sama sebe vnímám spíše jako zprostředkovatele než učitele, ráda se nechávám pozvat do dětského světa plného fantazie a objevování.

Následoval další krůček na mé cestě a ač s velkou pokorou, začala jsem vést kurzy jógy pro dospělé. Ono to vlastně ke mně přišlo úplně samo! Byla jsem oslovena a brala to jako další výzvu. Dnes jsem za to opravdu vděčná. Vést lekce jógy pro dospělé mě stále učí dalším a dalším poznáním. A co je nejdůležitější – moc mě to baví.

A nakonec jsem se potkala s Hormonální jógovou terapií dle Dinah Rodrigues. Věci se dějí přesně tak, jak mají. Ač jsem sama žádné velké zdravotní potíže neměla, brala jsem to jako skvělou prevenci k tomu, abych se jako žena ve svém věku cítila stále tak skvěle! Tuto přírodní a holistickou metodu jsem na sobě poctivě praktikovala 3 roky, než jsem se sama rozhodla stát se certifikovanou lektorkou a tuto úžasnou metodu předávat dalším ženám. A co mě přesvědčilo, kromě výsledků vyzkoušeným sama na sobě, že se vydám právě touto cestou? Bylo to osobní setkání s autorkou této metody, které je dnes již 90 let. Věřím, že takto vitální, energická a krásná jako Dinah Rodrigues ve svém věku je, by chtěla být každá žena!

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Dětská jóga
Hatha jóga
Hormonální jóga
Odbornost, vzdělání:
Akreditovaná lektorka Hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues
Akreditovaná lektorka jógy II. třídy se zaměřením na dětskou a rodinnou jógu
Absolventka nástavbového studia jógy se zaměřením na jógovou terapii
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 4. Únor 2023 - 9:00
Pátek, 10. Únor 2023 - 14:00