Tatiana Rozsypalová

O lektorovi:

Ahoj jogínky a jogíni, ráda bych se s vámi rozdělila o radost ze života, sílu i energii, která je v nás i kolem nás a čeká na to, abychom ji kreativně čerpali.

Můj příběh začal v ČR, kde jsem do 28 let pracovala jako úspěšná manažerka pro nadnárodní firmy a měla vše, po čem někteří materialně touží. Jelikož mi to ovšem nepřineslo vnitřní radost, klid, lásku ani sebeuspokojení, začala jsem cestovat. Postupně jsem se stala instruktorkou potápění, posléze kapitánkou na privatních superjachtách a podařilo se mi objevit nejen radost ze života, ale i pokoru ke všemu co Vesmír dá i vezme. Cesta to byla velmi neobvyklá, často velmi náročná a trvalo několik dlouhých let, než se začala plynout a já dostala možnost učit se i skrze pozitivní a příjemné zážitky.

Všechny fáze mého života byly neuvěřitelně kreativní a naplňující i v období krizí a vše se stalo součástí mé filosofie, o kterou se ráda dělím s každým, kdo to chce nebo potřebuje.

Spiritualita, hlubší pohled a vyšší nadhled mě doprovázeli již od mládí a studiu jógy jsem se začala věnovat profesionálně a více intenzivnvě v 36 letech, kdy jsem odjela do ášramu v Indii. V Indii a Nepálu jsem prožila zhruba rok a půl roku a byla jsem plně ponořena do všeho, co se dalo učit, nasát a procítit nejen přímo v ášramech, ale i v místních jogínských komunitách.

Nyní cestuji po světě a pořádám kurzy jógy, stejně jako semináře na téma podvědomí, sebeléčba a hypnóza. Používám jógu v její čisté formě ve smyslu YOGA - UNITY (pospolitost, celistvost) a věřím v pozitivní psychologii. Účastníci mých kurzů mají možnost velkého osobního rozvoje skrze odstraňování psychických i fyzických bloků, otevření se sobě samým i svému okolí, dochází k emočnímu uvolnění a celkové regeneraci na těle i na duši.

Věřím, že každý z nás může být šťastný a naplněný, jen je třeba poznat, v čem to štěstí a naplnění pramení. Přijďte si to zjistit sami za sebe na mé kurzy osobního jógového a psychologického rozvoje.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Loket
Telefon: 
608202992
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Acro jóga
Čakra jóga
Hatha jóga
Jóga pro muže
Jóga pro ženy
Jóga v denním životě
Meditace
Pránájáma
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Odbornost, vzdělání:
Yoga teacher 500 hrs
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce