Tatiana Vomáčková

O lektorovi:

Mé tělo i duše se shodly, že se jim jóga líbí. Jsem od přírody hypermobilní a mé tělo mi dovoluje uzlovat si ruce pod tělem a dotýkat se čelem kolen, zároveň ale potřebuje neustále cvičit a sílit, aby na mně jen tak bezvládně neviselo.

Od malička jsem si sedala, lehala i stoupala do jogových pozic, aniž bych tenkrát tušila, že existují. Vždycky jsem asi byla na cestě k józe, jen teď jsem si toho o něco víc vědomá a teším se na každou další zatáčku, rozcestí i pocestné.

Učit jsem se rozhodla na základě setkání s lektorkou, z jejíchž lekcí jsem odcházela plná nepopsatelné radosti, klidu, inspirace a přání být lidem schopná dávat to, co z jógy sama dostávám. Obrátila jsem svůj svět naruby, sbalila si baťoh a odjela na půl roku do Asie zjistit, že to, co hledám, si dávno nosím v sobě. Po návratu jsem z půdního bytu udělala malé studio a začala vést lekce jógy a praktikovat thajské jogové masáže, které si mě našly tak nějak přirozeně samy.

Moje lekce vychází z Ashtangy a jsou prostoupené zalíbením v ladnosti pohybu, který nikde nezačíná ani nekončí, ale je v nás přítomen pořád. Vedu poměrně fyzicky náročné lekce určené zejména pro zdravé lidi. Snažím se propojit asány s dechem a učením jogové filozofie odkazující i mimo podložku, protože k sobě patří a spojují se v tom, čemu říkám jóga.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Ashtanga Vinyasa RYT 200, It's Yoga, 2013
South Boston Yoga RYT 200, 2013
Osvědčení o způsobilosti učit jógu a vést lekce v České republice dle pravidel MŠMT a potvrzené MPO
PedFUK, Mgr, 2006
Certified Thai Yoga Massage therapist, Sunshine network, Thailand
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Středa, 14. Duben 2021 - 19:00
Pátek, 23. Duben 2021 - 17:00
Sobota, 24. Duben 2021 - 13:00