Tereza Řeháčková

O lektorovi:

Můj první kontakt s jógou byl před několika lety, kdy jsem po skončení s výkonnostním sportem hledala všemožné nové aktivity, které by mě zabavily a udržely v kondici. V té době jsem se nakrátko setkala také s jógou. Později jsem se jí začala věnovat více s příchodem studií fyzioterapie a vlastní fyzioterapeutické praxe, kdy jsem hledala vhodný doplněk k terapii pro své klienty a absolvovala jsem kurz jógy pro fyzioterapeuty. Nakonec jsem si jógu zamilovala. Stala se něčím víc, než pouhým tělesným cvičením. Stala se životním stylem, nástrojem ke zklidnění mysli a práci s vlastními emocemi. Proto jsem pokračovala v jejím studiu a absolvovala také lektorský kurz jógy a v oblasti jógy se vzdělávám nadále.

Nejvíce mi učarovaly dynamické styly jógy, při kterých mohu nechat jednotlivé pozice plynout s dechem, zkoumat hranice svého těla a postupně je překonávat. Zároveň ale vím, že občas je potřeba se na chvíli zastavit zhluboka se nadechnout a jen své tělo jemně protáhnout v pomalejších sekvencích či statických pozicích. Ať už se ke mně budete chtít připojit při dynamické vinjáse či pomalejší a jemnější lekci, vždy budeme klást důraz na vnímání sebe sama a svého těla a na správné provedení ásan, tak aby byly pro tělo prospěšné. Přijďte si užít radost z pohybu, zklidnit svou mysl a vnímat přítomný okamžik.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
+420720994880
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aroma jóga
Flow jóga
Hatha jóga
Jóga pro zdravá záda
Power jóga
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
  • Studio

    Body Solution Yoga & Gym
Odbornost, vzdělání:
Lektorka Jógy
Fyzioterapeutka
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 4. Únor 2023 - 9:00
Pátek, 10. Únor 2023 - 14:00