Tereza Stratilová

O lektorovi:

S jógou jsem začala na střední škole, tehdy se psal rok 2005. Paní, která mě učila, jela hezky podle knížky a naše sestavy se skládaly hlavně z toho, jak se dostat do pozice. Nějaký dech byl vedlejší. I přes to mi jednoho krásného dne došlo, že přechody v pozdravu slunce prodýchávám a že po hodině jógy se cítím svěžejší a plná energie. A proto jsem se k józe vždy vrátila, když mi bylo úzko, popřípadě v čase největšího vypětí.

Zhruba před dvěma lety jsem si uvědomila, že tato cesta, která mi pomáhá být lepší já a posouvá mě kupředu, může být cestou i pro ostatní. Bylo na čase předat to, co jsem se naučila a pomoci ostatním k poznání vnitřního klidu a pohody. Tou dobou jsem žila v Chicagu, v USA, a můj první trénink byl ze školy Yoga Village Chicago, kde jsem strávila 100 hodin studiem anatomie a pozic – správné postavení, variace ásan a jejich korekturou.

Stále jsem ale měla pocit, že proto, abych mohla jógu předávat dál, potřebuji více. A tak jsem v říjnu 2014 skočila v práci, kde jsem v té době již v Praze pracovala a vyrazila jsem na východ, konkrétně do Dharamsaly v Indii. Proč Indie a konkrétně úpatí Himalájí? Chtěla jsem být blízko kořenům, odkud filozofie jógy pochází. Zde jsem se v průběhu 200 hodin tréninku naučila o anatomii, filozofii jógy, dýchání, očistných technikách, Ayurvédské medicíně a vlivu životního stylu na zdraví jedince.

Nyní je čas na to šířit pohodu a klid. A proto bych Vás ráda pozvala na jednu z mých lekcí, popřípadě na některý ze zajímavých workshopů, které se chystají.

Učím v Pracovišti Poheld na Letné nebo v Centrum Maia na Vyšehradě.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro těhotné
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
200 RYT - získaný v Indii
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 30. Srpen 2024 - 18:00
Sobota, 28. Září 2024 - 9:00
Středa, 9. Říjen 2024 - 17:30