Vanda Troníčková

O lektorovi:

S jógou jsme se poznaly v roce 2010 v Kanadě, díky mé vášni pro scénický tanec, jímž jsem se zabývala v domovině. Hladová po "vnitřním tanci " jsem navštívila skvělé Jivamukti jóga studio Tiny Marii James a našla tam na dva roky druhý domov, který započal novou etapu mého života a kde se ve mě začalo probouzet vše, co do té doby uvnitř spalo a čekalo.

Z kanady jsem odjela na několik měsíců do Indie, kde jsem absolvovala učitelský kurz Asány, pranajámy a meditace. Ten čas pod vedením Scarlett Mehigan a ostatních lektorů z celého světa a zakončení mojí několikaměsíční indické cesty 10denní Vippasanou v thajském kláštěře Suan Mokh, skutečně otevřely brány vnímání.

Můj život se stal jógovou cestou, která od té doby, formou pravidelné praxe, sebevzdělávání a předávání jógy ostatním, do mého života vnáší vědomý vhled a stabilitu. Pomalu, někdy jemně a jindy intenzivně boří nefunkční vzorce, aby se utvořil prostor pro to co je skutečné, a na čem mohu rozvíjet sama sebe.

Za mnohé děkuji skvělým jogínům a mým učitelům, kteří mě inspirují a podporují. Tina Maria James, Raquel Salvador, Nicola Stephenson a Barbora Hu a mojí dceři Anně. Jóga mě naplňuje soucitem k sobě a lidem okolo sebe.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Nové město nad Metují
Telefon: 
774 166 010
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Hatha jóga
Jin jóga
Vinyasa jóga
Odbornost, vzdělání:
200 RYS certifikovaný lektor Asany, pranayamy a meditace.
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 10. Únor 2023 - 14:00
Pátek, 10. Únor 2023 - 17:00