Veronika Palečková

O lektorovi:

V józe přivírám svou rozumovou část a nechávám se unášet a vést, moje tělo splývá s ásánami prostřednictvím dechu, ásany přicházejí a odcházejí jako nádech a výdech...

Jóga je pro mne tanec vedený dechem, na který jsou navázány pozice těla - ásany...

Jóga je pro mne chvílí, kdy nic nemusím a tělo se jen pohybuje na vlně dechu...

Jógu mám hluboko ve svém srdci, své buněčné paměti. Jakmile jsem se vydala na cestu k sobě, nepřišla jen jóga, ale s ní i jiné techniky… Reiki, harmonizaci léčivými kameny ve spojení s hudbou, meditace, aromaterapie, zpěv manter, alikvótní zpěv, hra na tibetské mísy, ajurveda, vykládací karty, kyvadlo, homeopatie, autopatie…je toho mnoho a já děkuji za možnost tyto techniky prožít!

V józe se nechávám inspirovat tím, co je nyní, nevyhovuje mi cvičit sestavy dokola, ráda cvičím tak, jak je to třeba TADY A TEĎ.

Systém hathajógy je určen pro všechny. Toto cvičení je velice jemné k vašemu tělu, nevyžaduje žádnou sílu, žádnou ohebnost. Pracuje s tím, co jste v danou chvíli a to rozvíjí.

Každá lekce je koncipována podobně... začínáme uvolněním, krátkou relaxací a pak přes protažení přecházíme do poloh/ásan, ve kterých se snažíme znehybnit tělo i myšlenky a končíme zase relaxací těla, krátkou meditací a pranájámou.

Hodiny jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, mírně pokročilé, kteří už pomalu poznávají krásnou cestu jógy i pro pokročilé, kteří už cestou jógy běžně procházejí.

Naše jógová setkání jsou velice jemné k Vašemu tělu, jóga nevyžaduje žádnou sílu, žádnou ohebnost. Pracujeme s tím, co jste v dané chvíli a to rozvíjíme. Součástí lekce jsou techniky věnované různým typům dýchání, prodloužené relaxaci, meditaci, pránájámě a speciálním cvikům pro zdravá záda. Každou lekci zahájíme úvodní relaxací, přes prohřívací cviky se postupně dostaneme k setrvání v ásánách /pozicích těla/ a zakončíme opět relaxací a pranájámickým cvikem.

Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, každý si míru náročnosti volí sám tím jak je schopen se v ásanách uvolnit.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Most
Telefon: 
725033097
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Čakra jóga
Dětská jóga
Hatha jóga
Jóga pro rodiče s dětmi
Jóga pro těhotné
Jóga pro ženy
Jóga s miminky
Meditace
Pránájáma
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Vinyasa jóga
Odbornost, vzdělání:
2011 Karmajóga
2011 Hathajóga
2014 Tantrajóga Mohendžodáro
2011 Reiki mistrovský stupeň - práce s kyvadlem, krystaly
2011 Gravidjóga
2011 Jóga pro děti
2016 Ajurvédská medicína
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00
Pátek, 28. Červen 2024 - 18:00