Zuzana Bílá

O lektorovi:

Jóga mě zaujala již ve velmi raném věku, kdy jsem s nadšením listovala knížkami o Indii a nesměle zkoušela první pozdravy slunci. Po pár letech věnovaných studiu zcela odlišných oborů jsem se ocitla souhrou "náhod" na jógové podložce a jóga mě definitivně okouzlila. Své zkušenosti z lekcí jsem později chtěla více prohloubit, přihlásila jsem se tedy v roce 2009 do lektorského kurzu u Českého svazu jógy a nyní již čtvrtým rokem studuji FTVS UK obor Jóga a jógová terapie.

V rámci jógové praxe jsem dva roky spolupracovala s osobami s mentálním postižením v DOZP Sulická a Murgašova. Prostřednictvím jógových cvičení a technik v kombinaci s tibetskými mísami jsem měla možnost s mentálně postiženými lidmi pravidelně komunikovat a porozumět jejich vnímání našeho společného světa.

Na svých lekcích čerpám ze zkušeností inspirativních učitelů, kterým velmi vděčím za jejich přístup. Zejména Lence Kýrové a PhDr. Jiřímu Čumpelíkovi.

Lekce přizpůsobuji podle složení návštěvníků, můžete tak navštívit lekce více dynamické a hravé, ale taktéž jemné a procítěné, vycházející z jógové terapie.

Snažím se inspirovat studenty k vědomému prožívání pohybu spojeného se zážitkem, který si mohou odnést i mimo jógovou podložku. Taktéž věřím, že cesta k mentální a fyzické spokojenosti a k našemu nitru vede právě skrze prožitky z naší vnitřní neobjevené tělesnosti.
Při závěrečných relaxacích využívám terapeutického zvuku tibetských mís.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Terapeutická jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Český svaz jógy - II.
FTVS UK Jóga a jógová terapie I.
Jóga pro děti - P. Hájek
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 1. Červen 2024 - 9:30
Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00