Zuzana Šimková

O lektorovi:

Pomáhám ženám kvést, s radostí a úsměvem k omlazení. Jsem certifikovaná lektorka obličejové jógy a baňkování u Face Yoga Institute.

Kombinace cvičení s masážemi je pro pleť i psychickou pohodu velmi přínosná. Jsem 79 ročník a tak už sama vím, co může ženy (nejen) na obličeji trápit. Při hledání přirozených způsobů omlazování mne cesta navedla na face jógu. Pořádám skupinové i individuální kurzy.

Kde se můžeme potkat na živých kurzech? Například ve Studiu Sundara v Ostravě Porubě, v Živě centru zdraví a vzdělávání v Ostravě centru, v Mama centru v Havířově, ve Studiu hormonální jógy v Olomouci nebo ve Studiu YES.SUN v Šumperku.

Připravuji také kurzy estetického a lymfatického tejpování obličeje. Velmi mne těší vytvářet ženám úsměv na rtu, dopřávat jim relax i motivaci k omlazování přirozenou cestou.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Ostrava
Telefon: 
704770910
Jógové styly:
Jóga pro ženy
Jóga v denním životě
Relaxační jóga
Odbornost, vzdělání:
Certifikovaná lektorka obličejové jógy a baňkování
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00
Pátek, 28. Červen 2024 - 18:00