Jóga pro děti 7-10 let - začátečníci

Čtvrtek
04.09.2014
- Čtvrtek
18.12.2014
Kurz
O akci:

Jóga oslovuje tělo i duši, působí v komplexním smyslu na dítě i jeho okolí – přináší s sebou mnohem více než jenom zábavu, pomáhá dětem stát se ohebnější a silnější, ulehčí jim udržet pozornost ve škole.

Jóga je dokonalou doplňkovou aktivitou pro děti věnující se dynamickému, kolektivnímu i individuálnímu závodnímu sportu – fotbalu, golfu, atletice, hokeji, tenisu nebo třeba volejbalu – u všech zmíněných je potřeba pevné a zároveň obratné tělo, stejně jako umění koncentrace mysli.

Lektor: Lucie Bosáková

Program:

Živé děti zklidní, málo aktivní naopak povzbudí k činnosti. Učí děti odpočívat, rozvíjí jejich fantazii, radost ze života a sebevědomí, nenásilnou formou je vybízí přemýšlet o sobě samém a svém okolí. Napomáhá dětem lépe zvládat stresové situace.

Adresa:
Yoga & Art
Bělohorská 35
Praha 6
Česká republika
Typ akce:
Cena:
2100 Kč
Na akci vás zve...
Yoga & Art
Go to top