Adventní jógový víkend na Šumavě se Šárkou Soudkovou

Pátek
03.12.2021
- Neděle
05.12.2021
Pobyt
O akci:

Dopřejte si relaxační víkend s jógou, wellness a polopenzí v nápaditě zrenovovaném hotelu Horizont obklopeném šumavskou přírodou. Čeká vás lekce jin jógy, vinyasa jógy, jemné jógy a hatha flow jógy, regenerace v krásném wellness. Součástí hotelu je příjemná restaurace. Podávají se zde chutné a bohaté snídaně i večeře formou švédských stolů. Pobyt v hotelu zahrnuje neomezený vstup do "Pool a Fitness centra" - bazén, whirlpool, Kneippův masážní chodník, sauna, římské vonné lázně, moderně vybavené fitness centrum.

Program:

V pátek navečer nás čeká jemná jóga, kde se naladíme na celý víkend a zaměříme s na zbavení se napětí a stresu - fyzického i psychického. Sobotu začneme sekvencí na vlně dechu - tedy vinyásou a v podvečer zpomalíme a půjdeme více do hloubky v restorativní praxi jin jógy. V neděli ráno si pak dopřejeme hatha flow - plynulou kombinaci aktivních a relaxačních ásan a chybět nebude ani pranayama. Na své si přijdou jak začátečníci, tak i pokročilejší jogíni - základem bude vnímání sebe sama v daný moment, zkusíme prociťovat obsah, tedy to co se děje uvitř, alepoň tolik jako formu (fyzickou podobu ásany), což nám dovolí ponořit se i do hlubších sfér jógové praxe.

Program si budete moci obohatit procházkami do přírody - v okolí se nachází například Černé jezero, Čertovo jezero či Bílá Strž.

Adresa:
Orea Resort Horizont Šumava****
Špičák 126
Železná Ruda
Česká republika
E-mail:
Typ akce:
Pobytové akce
Cena:
3790 Kč
Na akci vás zve...
Šárka
Soudková
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 29. Leden 2022 - 10:00
Sobota, 12. Únor 2022 - 16:30