Víkendový pobyt v Matějovci38

Pátek
19.04.2024
- Neděle
21.04.2024
Pobyt
O akci:

Zažijte osvěžující víkend plný jógy, zaměřený na základy pro správný start vaší jógové praxe. Kurz vás provede klíčovými jógovými pozicemi, pozdravy slunci, uvolňujícími ásanami pro kyčle a záda, strečinkem a relaxačními dechovými technikami a začátky meditace. Připravte se na odpočinkovou a posilující cestu k celkové pohodě.

🏡 Ubytování v Matějovci38:
Matějovec38, zasazený v Českém Rudolci, jen 26 km od malebného centra Telče a krásného zámku Telč, vás vítá svými zahradami a klidným výhledem do přírody. Tento bed and breakfast nabízí rodinné pokoje a speciální zařízení pro handicapované hosty. Některé pokoje mají dokonce vlastní vchod a terasu s pohodlným venkovním nábytkem.

🛌 Ubytování:
Pokoje jsou vkusně zařízeny, vybaveny psacím stolem, a některé mají krásnou terasu. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sprchou a fénem. Bezplatné Wi-Fi a čisté ložní prádlo a ručníky jsou samozřejmostí.

🍽️ Stravování:
Plná penze. Každé ráno začínáte den bohatou kontinentální nebo anglickou/irskou snídaní s teplými pokrmy, místními specialitami a čerstvým pečivem. Pro odpočinek a posezení je k dispozici kavárna, bar a útulný salonek. Obědy a večeře vždy z 2 možností výběru.

🚴‍♂️ Aktivity v Matějovci38:
Po jógových lekcích si můžete zahrát šipky nebo si půjčit jízdní kola a vydat se na cyklistickou cestu okolím. Pro rybáře je také připraveno několik malebných míst k relaxaci.

🌏 O lektorce:
Naše lektorka má za sebou cestování Indonésií a Indií a je držitelkou 500h certifikátu Jógy II. třídy. Její kvalifikace zahrnují široké spektrum - od hatha jógy, přes aromaterapii až po specifické směry jako jóga pro děti a těhotné. Její odbornost zahrnuje i meditaci, dechové techniky a pokročilé ásany.

🌟 Celkový dojem:
Hosté, ocenili lokalitu hodnocením 9,6. Já se s pobyty se do tohoto country hotelu vracíme již třetím rokem. Úžasná kuchyně pana Blažka a umění jógy Alžběty věřím uchvátí i vás! Přijďte zažít osvěžující víkend plný jógy a relaxace v srdci české přírody! 🌿🧘‍♂️🌸

Program:

🧘‍♀️ Předběžný harmonogram jógy:

Pátek
Úvodní ceremonie a první lekce jógy

Sobota
Ranní lekce, dopolední pohybový workshop, obědová pauza, odpolední meditace, večerní jin jóga (další aktivity jako je slack-line, procházka po okolí, ochutnávka vín...)

Neděle
Ranní procházka a možnost otužování, nedělní flow jóga

Adresa:
Matějovec38
Matějovec 38
Český Rudolec
Česká republika
Typ akce:
Pobytové akce
Cena:
5990 Kč
Na akci vás zve...
Alžběta
Šabouková
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 15. Březen 2024 - 18:00
Neděle, 17. Březen 2024 - 12:30
Pátek, 22. Březen 2024 - 14:15