naše vzdělávací středisko pro Vás připravilo na jaro nadstavbové programy, po kterých jste volali a sháněli se. Prvním z nich je Akrojóga s Kačkou Prymkovou v sobotu 25.2 2017 od 10:30 do 16:30 h.
Po absolvování jednotlivých seminářů dostanete také certifikáty o absolvování nadstavbového kurzu.
Na kurzu Vás seznámíme s jednoduchými možnostmi akrojógy. Není potřeba mít s akrojógou žádné předchozí zkušenosti… náplní našeho kurzu nebudou žádné adrenalinové pozice. Náš seminář je zaměřen jak na začátečníky v Akrojóze, tak na pokročilé. Cvičíme většinou v páru, ale můžete přijít sami jako jednotlivci, vždy budete mít s kým pracovat.
Akrojóga buduje důvěru. Pracujeme ve skupinkách a uvidíte, že si užijete hodně pohybu a skvělou zábavu. V Akrojóze se kloubí pohyb s Thajskou masáží a my Vám prozradíme jak.
Program:
10:30 - 16:30
Náplň kurzu:
- Akrojóga – krátké představení
- Techniky akrojógy
- Pozice akrojógy
- Teorie thajské masáže, používané techniky
- Praktický nácvik