Krijá jóga - očista a detox

Sobota
09.04.2016
(09:00 - 12:00)
Workshop
O akci:

Očista je jedním ze zásadních aspektů spirituální praxe, která probíhá na rovině těla i mysli. Často v sobě máme nánosy na emoční i fyzické rovině, které limitují naše fyzické zdraví, mentální jasnost a emoční stabilitu. Věnujeme-li se pravidelné očistě vnitřní i vnější, odstraňujeme vrstvy, které nám brání v tom žít náš pravý potenciál, a otevíráme cestu plnému využití účinků naší jógové praxe.

Na workshopu Krijá jóga si představíme 6 druhů očistných technik zvaných Šatkarma, kam patří:

  • Basti - očista střev
  • Dhauti - očista žaludku
  • Néti - očista dýchací soustavy
  • Naulí - stimulace a očista trávicího traktu
  • Kapalbháti - očista dechem
  • Trátaka - očista mysli

V ceně workshopu je detoxifikační čaj, který bude volně k dispozici a dávka růžové soli užívaná k néti a čištění dásní (příp. Dhauti).

Program:

Součástí workshopu bude i nácvik čtyř ranních krijí (čištění jazyka, dásní, očí a dýchacích cest), tak aby je účastníci workshopu mohli připojit k ranní hygieně.

Workshop bude probíhat seminární formou – po teoretickém úvodu rozpohybujeme trávicí oheň skrze dynamickou ásanovou praxi, po které bude následovat teorie i praxe konkrétních očistných technik. Doporučuji před workshopem alespoň 3 hodiny nejíst z důvodu praxe krijí (případně si dát pouze lehkou snídani – ovoce, zelenina).

Adresa:
Inspirační prostor Moteel
Drtinova 11
Praha 5
Česká republika
Cena:
600 Kč
Na akci vás zve...
Inspirační prostor Moteel

Lektor jógy

Iamme
Candlewick
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 29. Leden 2022 - 10:00
Sobota, 12. Únor 2022 - 16:30