Iamme Candlewick

O lektorovi:

Základy mého fyzického přístupu k ní tkví v karate, kterému jsem se věnovala mezi lety 1996-2006 a díky němuž jsou mi bližší dynamičtější formy jógy a koncentrace (ashtanga vinyása). Vzhledem k tomu, že jsem vystudovala anglický jazyk a žila a učila v zahraničí, ráda vedu lekce v angličtině. Vycházím především z vlastní praxe a základního hesla „positions should be so stable and comfortable that you are able to meditate in them“.

Věřím, že v józe je dobré ponořit se do nitra svých možností, koncentrovat se do centra sebe sama a neohlížet se kolem na možnosti jiných. Věřím, že pravidelná praxe jógy a ásan nás může transformovat blíže tomu, kým jsme uvnitř vždy byli a kým chceme více být v našich každodenních životech.

Protože jsem zpěvačka, ráda propojuji jógu s prací s dechem a hlasem (mantry, objevování svého hlasu) a protože jsem člověk, ráda vedu lekce po vzoru svého indického učitele s úsměvem a tak, aby si z nich každý mohl pro sebe odnést něco dobrého.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Čakra jóga
Hatha jóga
Jóga pro těhotné
Jóga pro ženy
Jóga s miminky
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Vinyasa jóga
Odbornost, vzdělání:
RYT 200
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 30. Srpen 2024 - 18:00
Sobota, 28. Září 2024 - 9:00
Středa, 9. Říjen 2024 - 17:30