Letní tantrajóga na téma svobody, kterou dáváme sami sobě …a do které se můžeme uvolnit
„If you love them, set them free“ – Milujete-li je, pusťte je.
Jak ale pustit, pokud nepouštíme sebe?
Možná by sedělo: Miluješ-li sebe, (od)pusť si
Žijeme v „osobní přepravce“ našich vlastních přesvědčení. Některé nám pomáhají na cestě vpřed a jiné nás spíše brzdí a omezují. Možná ani původně nebyly tak úplně naše, ale převzali jsme je. A z ne-dobro-volného se možná vyvinulo i dobro-volné omezení naší vnitřní volnosti a radosti. Léto je časem dozrávání plodů. I my dozráváme do času, kdy si sami vybíráme svůj systém hodnot a volíme si svá vlastní přesvědčení, která řídí náš život. Přijdě se naladit na svou osobní svobodu. Třeba vás k tomu inspiruje i tantrajóga v prázdninovém čase.
Tantrajóga vychází z tradičního jemného přístupu k józe a z tantrické praxe práce s vnitřní energií a čakrami. Tvoříme se záměrem a směrujeme životní energii tam, kam opravdu chceme.
Lze se hlásit na jednotlivé semináře, nebo zvýhodněně na celý letní běh seminářů / večerních prodloužených lekcí (vždy 18:30-21h ve Studiu Loona)
Termíny a zaměření zde:
Pondělí 19.6. Tantrajóga pro Letní Slunovrat
Úterý 18.7. Tantrajóga pro Vnitřní Svobodu
Pondělí 7.8. Tantrajóga na úplněk – Moje Dary
Pondělí 21.8. Tantrajóga na Nov ve Lvu – Potenciál Ohně
Pondělí 11.9. Tantrajóga ke Kořenům a Jádru
Pondělí 18.9. Tantrajóga pro Rovno-Váhu