Acharya Harilalji Karanath

O lektorovi:

Narodil jsem se roce 1970 a vyrůstal jsem v tradičním indickém prostředí ve státě Kerala v jižní Indii. Jsem zakladatelem a ředitelem dobročinné organizace Arsha Yoga Charitable Trust.

Žil jsem a také studoval jógu v Šivánanda ašrámech v Kerale, Dillí a v Himalájích. Později jsem také studoval a praktikoval jógovou terapii na univerzitě pro jógu a jógovou terapii sVyasa ve státě Karnataka. Právě tam jsme v roce 2002 prezenční studium dokončil s vyznamenáním. Tématem mé diplomové práce byl celistvý přístup jógové terapie při léčéní civilizačních chorob.

Pořádám kurzy a školení v Arsha Yoga ášramech a jógových centrech v Indii, v Německu a v České republice. Mimo to nabízím také soukromé konzultace.

Jógu a jógovou terapii vyučuji také studenty medicíny a na Nangelil Ayurveda Medical College v indickém státě Kerala.

Součástí našeho týmu Arsha Yoga je také Šárka Konečná, kterou můžete kontaktovat. Zde uvedené telefonní číslo a e-mail jsou právě na ni, odpoví vám na všechny otázky, případně zprostředkuje přímý kontakt.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Kérala
Telefon: 
605115855
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Pránájáma
Sivananda jóga
Terapeutická jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Učitel nezadal žádnou odbornost
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce