Hanka Luhanová

O lektorovi:

Miluju dětskou hravost, bezprostřednost a radost ze života. Zároveň miluju jógu. A tak mě napadlo obojí spojit a začít se věnovat józe s dětmi. Proto jsem založila Lali jógu, ucelený program cvičení jógy pro děti. Jsem autorkou publikací Lali cvičí jógu, Jak se zdraví sluníčko, připravili jsme také Jógové karty a další.

Velkou inspirací je pro mě zakladatel programu "Rainbow Kids Yoga" Gopala, od kterého jsem se naučila, jak důležité je při cvičení zůstat dítětem a nezapomenout si hrát. Na své cestě jsem potkala spoustu skvělých lidí, bez kterých by projekt Lali jóga nevznikl. Ať už to byla výtvarnice Katka Mesdag, nebo učitelé v Indii a v Čechách.

Společně s Olgou Tajovskou jsme založily Českou asociaci dětské jógy, o.p.s., kterou v současné době vedu. Naším cílem je přiblížit jógu široké veřejnosti, vzdělávat cvičitele, spolupracovat s uznávanými odborníky z různých oblastí a sdružovat učitele dětské jógy. Aktuální termíny seminářů a další informace o naší asociaci najdete ZDE.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Dětská jóga
Odbornost, vzdělání:
Rainbow Family & Community Yoga teacher training
Birthlight Perinatal, Postnatal and Baby yoga
Cvičitelka jógy II. třídy - Český svaz jógy
Kurz hatha jógy - Parmarth Niketan ashram, Indie
Cvičitelka II. třídy cvičení předškolních dětí a rodičů s dětmi - Česká obec sokolská
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---

Lektor je autorem těchto článků v Jógovinách

Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 31. Březen 2023 - 16:00
Pátek, 21. Duben 2023 - 14:05
Pátek, 21. Duben 2023 - 18:00