Jitka Dytrychová

O lektorovi:

Jsem registrovanou lektorkou jógy (R.Y.T. 200) u mezinárodní Aliance jógy (Yoga Alliance) a absolventkou kurzu pro učitele jógy II. třídy u České akademie jógy.

Jógu jsem začala praktikovat v roce 2011 pod vlivem setkání s australskou učitelkou učitelů Nicky Knoff a jejím nekompromisním, precizním a přesto moudrým a láskyplným přístupem k tradiční hatha józe. Kromě své osobní praxe jsem se od té doby účastnila seminářů s dalšími učiteli, Jacinthou Mc Burney a Jankou Aksamitovou, v jejíž škole Hridaya Yoga Academy v australském Cairns jsem v roce 2016 absolvovala mezinárodní kurz pro učitele jógy.

Dlouhodobě spolupracuji s přední českou transpersonální psycholožkou PhDr. Patricií Anzari, CSc. Pod jejím vedením jsem dokončila 15ti letý intenzivní výcvik v originální psychoterapeutické metodě aktivní egolýzy - rozpouštění ega přírodními cestami. Tento přístup aplikuji ve spolupráci s klienty na pobytových programech osobního růstu v Centru Rynartice, poskytuji také individuální terapii v Praze.

Svůj vlastní moderní pohled na jógovou praxi nabízím jako jednoho z průvodců aktivní egolýzy. Jógu, která otevírá srdce, provozuji ve svém studiu Hridaya Yoga v centru Prahy.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
604294034
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Flow jóga
Hatha jóga
Meditace
Pránájáma
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
R.Y.T. 200
Trenér jógy II. třídy (ČAJ)
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 20. Duben 2024 - 9:00
Sobota, 20. Duben 2024 - 10:00
Pátek, 26. Duben 2024 - 14:20