Michaela Levíčková

O lektorovi:

Věřím, že jsme zodpovědni za to, jaký život prožijeme. Každou svou reakcí na přicházející výzvy tvoříme svou budoucnost. Jóga je pro mě klíčem k naplněnému životu. Dává mi odpovědi a ukazuje cestu, udržuje mě fyzicky zdravou a mentálně šťastnou.

K józe i založení Samayi mě dostrkal život, vše se dělo "samovolně", jen jsem plula a pluji v proudu. Prakticky dennodenní praxe jógy mě stále hluboce ovlivňuje a mění.

Pečlivě se zabývám správným prováděním ásan a věřím, že teprve poté, když pozice zvládáme (a umíme se v nich uvolnit a zaměřit se na svůj prožitek), začínáme prožívat účinky jógy naplno, v celé jejich šíři.

Vnímám jako své poslání otevírat dalším lidem cestu k józe, protože vím, že nás dělá lepšími a šťastějšími a tím se i náš svět mění k lepšímu.

....

Vystudovala jsem biologii na PedF Univerzity Karlovy. Jsem mezinárodně certifikovaným lektorem hatha jógy a vinyasa flow jógy (RYT500 Indie 2017) a neustále se v józe dále vzdělávám. Absolvovala jsem mnoho rozšiřujících kurzů, např. jin jógu, jógu pro seniory, asistenci v ásanách aj.

Michaela  Levíčková
Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Beroun
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aroma jóga
Dance jóga
Hatha jóga
Jóga pro muže
Jóga pro seniory
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Terapeutická jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
RYT 500
Jóga 50+
Jóga pro seniory
Asistence v ásanách
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (2 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (2 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (2 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---

Lektor je autorem těchto článků v Jógovinách

Go to top

Nejbližší akce

Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00
Pátek, 28. Červen 2024 - 18:00