Veronika Šilarová

O lektorovi:

Základní jógová pozice v sedu se nazývá sukhasana – jednoduchý sed se zkříženýma nohama. V sanskrtu „sukh“ znamená snadný, příjemný, vhodný. Dobře znám chvíle, kdy sedět se zkříženýma nohama není vůbec snadné, natož příjemné. Z vlastní zkušenosti vím, že v józe jde především o záměr, nasazení, duševní nastavení, prožitek a sebepřijetí.

Můj život naplňuje jóga a ajurvéda, které s vášní propojuji s bylinkami a prací s esenciálními oleji. Věřím, že životních změn se dá dosáhnout především na základě jemnosti, lásky, porozumění a radosti. Při vlastní praxi se setkávám s řadou fyzických omezení. Mám nadváhu – jsem královna modifikací pozic. Celý intenzivní jógový výcvik v Indii jsem absolvovala s bolavým kolenem a nemohla ani pořádně sedět. Jóga nás v ničem neomezuje, limity si stanovujeme sami v mysli. A pak je krásné hledat a nacházet vnitřní volnost v našich omezeních a nakonec je svobodně přijmout jako skutečné možnosti a příležitosti.

Miluji jednoduché a „primitivní“ pohyby, protože jsou svou podstatou geniální. Jejich každodenním opakováním dosáhnete za půl roku nevídaných změn – tělesných i duševních. Na svých lekcích vítám všechny lidi, kteří si myslí, že něco nezvládnou – kvůli nadváze, zkráceným svalům a šlachám, nedostatečné fyzičce, věku, že už dlouho necvičili, že na to nemají… Budeme dýchat, hýbat se, relaxovat a naslouchat sami sobě. Přijďte takoví, jací právě jste!

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro těhotné
Jóga pro ženy
Kundalini jóga
Meditace
Pránájáma
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
2014/2015 Certifikovaná učitelka kundalini jógy podle Yogi Bhajana (1. stupeň)
2014/2015 Učitelský výcvik v hatha józe RYT 200 (Rishikesh Yog Peeth, Indie)
2013-2015 Škola ajurvédy Pavola Hlôšky
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 20. Duben 2024 - 9:00
Sobota, 20. Duben 2024 - 10:00
Pátek, 26. Duben 2024 - 14:20