Studio Hortenzie

O studiu:

Krásný den,
jmenuji se Jana Hrabalová Bendová a založila jsem Studio Hortenzie, které  se nacházelo v samém centru Prahy - v současné době hostuji v prostorách jiných studií jak v Praze, tak po celé ČR.
Jsem certifikovaná lektorka Hormonální jógy pro ženy, Hormonální jógy pro muže i Hormonální jógy pro diabetiky a mám vzdělání také v dalších oblastech související se zdravím, krásou a celkovou harmonií těla, mysli a duše.

Hormonální jógová terapie je unikátní, vědecky podložená sestava jednoduchých cviků. Zvládnete ji i bez předchozích zkušeností s jógou a dobrou zprávou je, že má velmi rychlé výsledky! Díky stimulaci žláz s vnitřní sekrecí navrací přirozeně hormonální rovnováhu bez potřeby užívat „umělé“ hormony a je též doplněna o úžasné protistresové cviky a dechová cvičení. Celkově harmonizuje naše tělo i psychiku.

Paní Dinah Rodrigues - celosvětově známá brazilská psycholožka a učitelka jógy - pracovala na této metodě přes 20 let, ve spolupráci s lékaři, fyzioterapeuty a učiteli jógy.

Jsem šťastná, že mě na mojí cestě potkala tak úžasná žena, jejíž metoda viditelně pomáhá a já ji s láskou mohu předávat dál!

Hormonální jóga je určena všem ženám i mužům, kteří zažívají stres, ztrátu vitality a únavu. Těm, kteří mají problémy se štítnou žlázou. Všem, kteří trpí nespavostí, zažívají syndrom vyhoření, úzkostné stavy, vypadávání vlasů, nízké libido. Zlepší metabolismus a rozproudí lymfu, posílí imunitu, odstraní migrény. Navrací sebevědomí. Zvyšuje libido. Prevence karpálního tunelu.

Hormonální jógová terapie pro ženy je určena ženám všech věkových kategorií, které zažívají bolestivou menstruaci, nepravidelnost, ztrátu menstruace nebo PMS. Ženám, které si přejí otěhotnět, pomáhá řešit neplodnost způsobenou hormonální nerovnováhou, špatným prokrvením či svalovou křečí v pánevní oblasti či srůsty na vejcovodech. Ženám po porodu harmonizuje hormonální systém a podporuje kojení. Ženám v menopauze nebo před ní – odstraní symptomy jako návaly horka, nespavost, podrážděnost, deprese, ztrátu vitality, nízké libido, migrény. Pro všechny ženy od 30 -35 let jako prevence.

Hormonální jógová terapie pro muže je vhodná pro všechny muže, kteří zažívají každodenní stres případně bušení srdce a navíc přispívá ke zmírnění nebo odstranění obtíží s prostatou, zvýšení plodnosti a kvality a množství spermatu a lepšímu zvládání stresu.

Hormonální jógová terapie pro diabetiky pomáhá léčit existující a rozvíjející se onemocnění (diabetes i. I diabetes ii.). Je ale také prevencí nebo pomocí pro vaše blízké, kteří onemocněním trpí. Diabetes je onemocnění, kdy slinivka břišní často neprodukuje dostatečné množství hormonu - inzulínu. Hormonální jóga pro diabetes se zaměřuje primárně na aktivaci funkce slinivky a podporuje její správnou funkci. Jelikož se ale jedná o celostní metodu, soustředíme se i na stimulaci ostatních žláz s vnitřní sekrecí - sleziny, jater, nadledvinek, štítné žlázy a hypofýzy.

Budete-li mít zájem, ráda sestavu naučím anebo za vámi přijedu do jakéhokoli místa v ČR a velmi ráda za vámi přijedu také přímo do vaší firmy.

Přeji krásné dny a budu se těšit na osobní setkání s vámi :)
Jana Hrabalová Bendová (Studio Hortenzie).

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Adresa: 
Praha
Praha
Česká republika
Telefon: 
725718816
Kontaktní e-mail: 
Studio nabízí tyto jógové styly:
Aroma jóga
Čakra jóga
Dětská jóga
Hatha jóga
Hormonální jóga
Jóga pro muže
Jóga pro ženy
Meditace

Lekce vedou tito lektoři

Lektor jógy

Jana
Hrabalová Bendová
Hodnocení studia
Prostředí: - Jak se ve studiu cítíte, jak jste spokojeni s vybaveností, se zázemím, jak se vám tam celkově líbí?
Zatím nehodnoceno
Přístup lektora:  - Vede váš učitel lekce podle vaší představy? Jak jste spokojeni s průběhem hodiny?
Zatím nehodnoceno
Dostupnost:  - Je studio poblíž MHD? Můžete u něj pohodlně zaparkovat?
Zatím nehodnoceno

Studio pořádá tyto akce

--- studio nezadalo zatím žádné akce ---

Studia v nejbližším okolí

Vzdálenost od studia:
0.20 km
Vzdálenost od studia:
0.20 km
Vzdálenost od studia:
0.32 km
Vzdálenost od studia:
0.71 km
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 19. Srpen 2022 - 17:00