Ashtanga vinyasa jóga

Úterý
27.09.2016
- Úterý
13.12.2016
Kurz
O akci:

Tento kurz je zaměřen pro zájemce, kteří to s jógou myslí už trošku více vážně. Krom techniky pozic, různých variant a modifikací je pozornost věnována již i ostatním stupňům v osmidílné stezce jógy. Ačkoliv je stále upřednostněna „ásana“, již se dotkneme i ostatních stupňů, jako jsou jama, nijama, pránajáma atd.

Jóga se obecně cvičí lépe v lehkém a přiléhavém oblečení, boty ke cvičení nepotřebujete. Doporučuji si přinést vlastní ručník. Kvalitní podložky ke cvičení jsou k dispozici ve studiu. Před lekcí 2-3 hodiny nejezte, ideální je být vyprázdněný. Před lekcí se vyhněte aromatickým parfémům a prosím zejména kuřáky, aby alespoň hodinu před lekcí nekouřili. Děkuji.

Nahrazení lekce: Nevychozenou lekci je možné si kdykoliv během kurzu nahradit v lekci Powerjógy, kterých probíhá ve studiu celá řada nebo v paralelně probíhajícím kurzu (pouze v případě, že kurz není kapacitně vyčerpaný). Nejpozději však do konce kurzu, tj. 13.12.2016. Vrácení peněz za nevychozené lekce není možné. V případě vážných zdravotních důvodů mě kontaktujte ihned, jakmile toho budete schopni, nikoliv až po ukončení kurzu.

Program:

Sejdeme se každé úterý v čase 18:30 – 20:00.

Lekce má 90 minut. Kapacita kurzu je 12 lidí. Program kurzu je členěn do 12 lekcí.

V rámci kurzu podrobně probereme 1.sérii asthtanga vinyasa jógy vč.úvodních stojných pozic. Součástí kurzu budou též průpravné cviky, jak se zdokonalit co do protažení ramen a zejména kyčlí. Budeme se zabývat zapojováním bandh, dechovými cvičeními i prohlubováním vědomí v pozicích i mimo ně.
Cílem kurzu je namotivovat studenty k domácí praxi, protože teprve doma vlastní praxe začíná.

Adresa:
Yoga House
Purkyňova 8
Brno
Česká republika
Typ akce:
Cena:
2.040 Kč plná cena
1.800 Kč zvýhodněná cena (studenti, maminky na MD)
Na akci vás zve...
Yoga House

Lektor jógy

Lucie
Eckeltová
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 31. Říjen 2025 - 16:00