Yogaplanet

O studiu:

Nezáleží na tom, jaký styl jógy si vyberete, v její podstatě není rozdílu. Jóga není jen bezduché cvičení a nebo povinná meditace. Jóga nemusí být nudná, nezáživná a stále stejná. Umí nás vést k zamyšlení, umí nám pomoci (vy)řešit, umí nás uzdravit, (za)bavit, naučit tvořit a nebát se zariskovat, umí nás učit žít a naučit milovat. Jóga je cesta, názor, víra, schopnost cítit a analyzovat, vnímat to, co je nad rámec fyzických smyslů, překonávat vlastní ego a kriticky si pokládat ty nejnepříjemnější otázky. Je to dlouhá a zpočátku snad i trnitá cesta, avšak osvobozující od nesmyslných rituálů, zakořeněných zlozvyků a závislostí získaných ”moderním” způsobem života.

A my jsme tu proto, abychom šli kousek s vámi a našimi zkušenostmi vám posvítili na cestu. Pokud jste dlouho necvičili a bojíte se začít, zanechte všechny obavy doma a přijďte mezi nás. Pomůžeme vám začít a naučíme vás cvičit správně, abyste mohli cvičit sami. Při počtu nejvýše osmi lidí na lekci si můžeme dovolit každou lekci přizpůsobit na míru podle schopností a přání cvičících. Věříme, že dokážeme najít pro každého řešení jeho problému, ať je jakýkoliv.

Máme pro vás lekce hathajógy, Ashtanga jógy, Pilates clinic, Pilates terapie, kundalini jógy, acrojógy, pránajámy s meditací, naše večerní jógové seance a naší specialitou jsou lekce jógy mozku na zlepšení soustředění, zkvalitnění paměti, zefektivnění využití potenciálu vašeho mozku a myšlení.

Pravidelně pro vás organizujeme jógu a pránajámu s meditací v solné jeskyni s následným odpočinkem v sauně, páře a vířivce v privátní wellness zóně Fitstudia Kotva a také velmi oblíbené jógavíkendy v moderním luxusním hotelu Omnia v Janských Lázních v divoké horské přírodě, které jsou nabité jógou a jež nezřídka bývají jedinou možností v roce k vlastnímu odpočinku.

Náš tým tvoří kvalifikovaní a zkušení lektoři, kteří svým nadšením a tvůrčím přístupem udržují vysokou kvalitu našich lekcí, pomohou vám k trvalému zdraví, hezkému tělu, spokojené mysli a šťastnému životu. Cíl našeho snažení končí tam, kde začínáte (denně) cvičit doma. Pak teprve se před vámi odkryje vaše pravá cesta, kde uvidíte to, co pro vás bylo dříve skryto a po které již můžete kráčet dál sami bez nás.

Naše studio se podílí na záchraně živočišného druhu geparda štíhlého na Zemi. Nemůžeme jen nečinně přihlížet, jak tato kočka ze světa mizí. Tak dlouho jsme hledali způsob, jak jí pomoci, až jsme jej nalezli. Naše lekce pomáhají nejen vašemu mentálnímu a fyzickému zdraví, ale také ve spolupráci s organizací pro záchranu gepardů v Africe a v Německu této výjimečné a ohrožené šelmě přežít a navracet ji zpět do divoké přírody, do které patří. Naše letitá vize o aktivní pomoci divokým gepardům se tak i díky vám stala skutečností. Ano, i toto je jóga.

S radostí se s vámi podělíme o náš prostor a čas v domácím prostředí v historickém centru Prahy. Věříme, že spolu strávíme příjemné chvíle, že od nás budete odcházet pozitivně naladěni, s vyrovnanou myslí a narovnanou páteří, že se vám u nás bude líbit a že se k nám budete rádi vracet.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Adresa: 
Uhelný trh 9
Praha 1
Česká republika
Telefon: 
773 553 355
Kontaktní e-mail: 
Studio nabízí tyto jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro muže
Kundalini jóga
Meditace
Pilates
Pránájáma

Lekce vedou tito lektoři

Lektor jógy

Martina  Jandová
Martina
Jandová

Lektor jógy

Hana
Schifflerová
Hodnocení studia
Prostředí: - Jak se ve studiu cítíte, jak jste spokojeni s vybaveností, se zázemím, jak se vám tam celkově líbí?
Zatím nehodnoceno
Přístup lektora:  - Vede váš učitel lekce podle vaší představy? Jak jste spokojeni s průběhem hodiny?
Zatím nehodnoceno
Dostupnost:  - Je studio poblíž MHD? Můžete u něj pohodlně zaparkovat?
Zatím nehodnoceno

Studio pořádá tyto akce

--- studio nezadalo zatím žádné akce ---

Studia v nejbližším okolí

Vzdálenost od studia:
0.27 km
Vzdálenost od studia:
0.27 km
Vzdálenost od studia:
0.39 km
Vzdálenost od studia:
0.40 km
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 1. Červen 2024 - 9:30
Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00